17 Nisan 2013 #1747426

Türk Telekom Kapattığım Hatta İcra Kağıdı Gönderdi!

Türk Telekom yaklaşık 1 sene kullandığım hattımı iptal ettirmek istediğimde ödenmemiş bütün borçlarımla beraber 200 tl bakiye çıkardı.Bu parayı ödedim ve hattımı Kimlik Nüfus cüzdanımla iptal ettirdim. 4 ay önce hattım yeniden aktiflenmiş gittim borcumu ödedim yine iptal ettirdim.


Şimdide icra kağıdı geliyor 700 tl borcunuz var diye!Neymiş internet borcuymuş! Ben size 49-49 neyin paralarını ödedim! Böyle bir şeyden haberim yok ki siz o halde borcu olan hattı nasıl iptal ediyorsunuz! Nasıl kurumsunuz.

Berktan 31 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön