28 Ağustos 2013 #1979395

Türk Telekom Kapatılmış Hat İçin 4 Yıl Sonra Borç Çıkardı!

Türk Telekom'dan 31.03.2010 tarihinde iptal edilmiş olan TTNET hizmetinize ait ödenmemiş fatura bulunmamaktadır diye bir bildiri geldi. 13 Eylül 2013'e kadar ödemezsem de mahkemeye vereceklermiş.


Ben bu hattı kapatmaya gittiğimde kalan tüm borçlarımı ödeyip öyle kapattırdım. Kapatılan bir hattın kullanımına ait borç mu olur? Kapattıktan sonra zaten kullanmadım. Kullanmadığım hat için para ödemek istemiyorum ve bu bağlamda gerekenin yapılmasını rica ediyorum.

Suat 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön