22 Mart 2013 #1700064

Türk Telekom Kapatılmak İstenen Hat Bir Türlü Kapatılmıyor!

0212 477 **** nolu telefonun kapatılması için 26/09/2012 tarihinde dilekçe verdik işleme alınmamış 1 -2 tllik fatura gelince tekrar türk telekom müdürlüğüne gittik sorunu dile getirdiğimizde hattı kapatmak için değil dondurmak için dilekçe vermişsiniz denildi biz dilekçeye ne yazdığımızı bilmiyormuyuz dilekçenin fotokopisini verin diyoruz verilmiyor.


En son 27/02/2013 22,75 tllik 28/03/2013 20,75 tllik fatura geldi aradık müşteri hizmetlerini bu ücretleri öderseniz hattı kapatırız denildi.Sesli olarak şikayette de bulunduk. Konuşmadığımız halde gelmeye devam eden faturalar ne olacak?

Elif 181 Okunma

Cevaplar

 • Elif28 Mart 2013

  Kapali olan hatta fatura gonderiliyor. Olacak sey degilll aradığımızda da ilgilenilmiyor.

 • Elif22 Mart 2013

  0212 477 07 81 nolu telefonun kapatılmak istenmesi için defalarca başvurmamıza rağmen kapatılmaması ve üstüne gelmeye devam eden faturalar sinirlerimizi iyice bozdu.Lüfden bu sorunun giderilmesiyle ilgili bi çözüm yolu bulurmusunuz.

 • Elif22 Mart 2013

  hat kapatılmak için dilekçe verdik arandık müşteri hizmetlerinden dondurmak istiyormusunuz dediler istemiyoruz kapatın dedik israrla donduruyoruz dediler daha sonradan defalarca arandık kapatmak istiyoruz dediğimiz halde kapatılmadı. biz ne yapalım simdi. Bu şekilde yıllarca aranalım istemediğimizi söyleyelim ama hat kapatılmasın faturada konuşmadığımız halde gelmeye devam etsin. Çok sıkıldık bu durumdan yardımcı olursanız seviniriz.

 • Elif22 Mart 2013

  0212 477 07 81 nolu hat ile ilgili şikayetimi bildirmiştim dün arandım biraz önce kapatmak için dilekçe verildiğini çağrı merkezinden hat sahibinin arandığını dondurmak istiyormusunuz denildiğini hat sahibinin ise tamam dediğini söylediler. Uzun uzun konuştuk ses kayıtları var denildi. Babamı aradım defalarca arandığını hattı istemediğini söylediğini bana iletti. Madem hattı dondurdumak isteğini söyledi hat sahibi donan hatta fatura gelirmi bu nasıl bir saçmalık. Hattı kapatmak istemekle çok doğru bir karar vemişiz. İş sanırım mahkemeye gidicek gibi görünüyor. Hat kapatılmak için dilekçe veriliyor israrla aranıyoruz daha kaç kere izah etmemiz gerekiyor. Sorun çözülene kadar şikayette bulunacağız

 • Elif22 Mart 2013

  kapatılmak istenen bir hat var ve hala doğru dürüst bir cevap verilmedi. daha ne yapmam gerek en yetkili kim ise o arasın beni lütfen. Donan bir hatta fatura nasıl gelir. Açılsin denilmediği halde fatura gelmeye devam ediyor. Eğer ses kaydı var ise açılsın denildiğine dair tamam ama öyle bir şey denilmedi.

 • Elif22 Mart 2013

  DONAN HATTA TEKRAR FATURA NASIL GELİR BUNU AÇIKLARMISINIZ SES KAYITI VAR İSE DİNLETİN İNANICAM

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

  Sayın Elif Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin inceleme sonuçlanmış olup, ayrıntılı bilgiyi tarafınıza iletmiş bulunmaktayız. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön