21 Ocak 2014 #2248354

Türk Telekom Kapanmış Hatta Fatura Gönderdi

Türk Telekom, 3-4 ay önce kapattığım 212281*** no'lu ev telefonum için 24.61 TL. fatura göndermiş. Bu ne demek oluyor ya! Kullanmadığım ve kapattığım hat için fatura göndermek ne demektir.?
Oradan bakınca neye benziyoruz? Dünyanın hangi ülkesinde görülmüş böyle şey, elimde hattın kapanışını verdiğime dair belge bulunmaktadır. Eğer kişiler tarafıma ulaşmaz ve bu durum düzeltilmez ise elimdeki kapatma belgem ile birlikte adli mercilere başvuruda bulanacağım.

Atakan 61 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2014

    Sayın Atakan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön