04 Nisan 2013 #1724304

Türk Telekom Kapanan Hatta Fatura Gönderdi!

30 Ocak 2013 tarihinde sadece internet için kullanmak zorunda olduğum hattı kapattırdım.İçeriye olan borcumu ödedim devam eden sözleşmem olup olmadığını iki telekom bayisi ve müşteri hizmetlerinden sordum. Buna rağmen Şubat ayını atlayıp Mart ayında bana tekrar 122 tl fatura gönderdiler. windows 7 aldığımı ve süresinin bitmediğini 69 lira borcum olduğunu söylediler ancak 122 liralık faturanın ne olduğunu izah edemediler.


Kullandığım süre boyunca bu hatta bir gün olsun telefon cihazı bağlanmamasına rağmen yıllarca fatura ödedim şimdide kapattırdığım için telekom kapatmanın acısını bu şekilde çıkarıyor. Bu konuda bütün yasal yollara başvuracağımı belirtmek isterim.

Cahit 112 Okunma

Cevaplar

  • Cahit25 Haziran 2013

    türk telekom sadece kendi çıkarlarını düşünen bir şirket para kazandığı sürece müşterilerin düştükleri sıkıntılar umurlarında bile değil kendi hataları olmasına rağmen kesinlikle uzak durmak lazım

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön