19 Temmuz
Yorum Yap
#10679828

Türk Telekom Kapalı Olan İnternet Hattına Fatura Çıkarılması!

Türk Telekom adlı firma gerçekten hizmet kalitesi personel yetkinliği, kale alınma durumu giderek zayıflıyor. Ümit ediyorum tekrar devlete devredilir bu gidişle.
Mayıs ayında kesilen internet hattım ve akabinde sabit telefonum. Taahhüt olmamasına rağmen. Normal aylık faturalar hizmet alamadığım halde tarafıma borç yazılmaya devam ediyor. Bir yaşıma daha girdim aylardır fatura detayı sözleşme örneği istiyorum yok Kale alan yok. Şimdi soruyorum karşılığında sen bir hizmet sağlamamışsın nasıl ücret talep ediyorsun. Günü geçen faturadan gecikme bedeli açma kapama bedeli alabilirsin belki. Ama kestiğin erişim engeli koyduğun hattan nasıl aylık olağan fatura gibi fatura çıkartabiliyorsun. Bu tüpe düz haksız kazanç değil de nedir.
Türk Telekom yetkilileri birimleri bana ne sattınız ne hizmet verdiniz de karşılığında bana fatura çıkarılıyor.
Kullandığım ayların hakkı bedeli çünkü bir hizmet alıyorum karşılığında ödemekle mükellefim ama hat kapalı erişim yok aylık 100 lira ödüyorsun olağan faturaların için. Aylardır kapalı olan hatta yine normal kullanmışsın gibi aylık bedel fatura edilebilmesi mantıksız haksız hukuksuz. İlgililere sesleniyorum Türk Telekom başındaki zatı muhteremler vicdan merhamet iyi bir şey.
Geçen de erişim olmamasına rağmen bana fatura çıkarıldı. Daha sonra yapılan ölçüm neticesinde erişimin olmadığı tespit edildi. Neden insandan haksız yere bedel istemek gelenek haline geldi sizde?
Vermişsen bir hizmet amenna ama yok internet telefon kapalı kapalı olmasına rağmen fatura bir güzel işletiliyor. Olamaz böyle bir şey.

Ahmet 410 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler