13 Eylül 2013

Türk Telekom Kampanyası Mağdur Etti!

0 258 377 *** numaralı hattın bireysel abonesiyim. Akşam 7’den Sabah 7’ye evden cebi aramak ücretsiz kampanyasını televizyon reklamlarında gördükten sonra, kampanya ile ilgili bilgileri almak için Türk Telekom 444 1 444'ü aradım. Kampanya dahilinde her yöne 1000 dakika GSM numaralarını akşam 7 den sabah 7 ye kadar arayabileceğimi söylediler.

Bir sonraki fatura döneminde ödemem gereken tutar iki katı olarak faturaya yansımış. Çağrı merkezini aradığımda ilk bin küsür kişi arasında olmadığımı ve kampanya dışı olduğumu
söylediler. Daha sonraki fatura dönemine de fazla tutarın yansıyacağını söylediler. En son 31,25 kuruş fatura geldi. İlk görüşmemizde kampanyaya dahil olduğumu, daha sonra olmadığımı söyleyip benden fazla para talep eden bu firmanın insanları yanılttığını düşünüyorum.

Sırrı 287 Okunma

Cevaplar

  • Sırrı13 Eylül 2013

    Müşteri temsilcisiyle görüştüğümde, fazla gelen faturamı ödeyeceğimi, fazla ödenen kısmın da iade edilmeyeceğini söylediler, ben de bunun üzerine hattımı iptal ettirmek için Türk Telekom bayisine müracat ediyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

    Sayın Sırrı Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön