25 Haziran
#12164501

Türk Telekom Kampanya Şartlarında Değişiklik

22.01.2019'da Prime avantaj web'de 10 GB tarifesine numara taşıma ile geldim ve tarifeyi seçmemde en büyük sebep Prime tarifesinin İSPARK'la birlikte yapmış oldukları ve kampanya şartlarında ayda 3 kez kullanabileceğim yazıyordu.


Mayıs ayı sonuna kadar kampanyadan yararlandım. Yaklaşık 4 ay boyunca. Haziran ayında hiçbir bildirim SMS ile bile bilgi verilmeden (çağrı merkezi 28.05.2019 da olduğunu söyledi) kullanmış olduğum tarifenin İSPARK kampanyasından çıkarıldığını eklenen bir madde ile kullandığım tarife geçiş yapıldıktan sonra 30 gün kullanabileceğim yazıyor. Ve tarife zaten 2 3 ay öncesinde abone alımına kapatıldı. Konuyla ilgili çağrı merkezinden bilgi almaya çalıştım ama bildirim yapmak zorunda olmadıklarını kampanya artlarında değişiklik olduğunu ben ise kampanya geçiş yaparken her ay 3 kez yararlanabileceğim ve yıl sonuna kadar geçerli olduğu yazmaktaydı.


Yerine tarife önerisi istediğimde yaklaşık olarak kat pahalı tarife önerildi. Taahhüt süresinde bu değişiklik yapılamaz ben tarifeye girdiğimde ve hangi şartlarda taahhüt verdiysem süresi sonuna kadar aynı şekilde kalmalı yeni geçiş yapan kişiler mevcut şartlardan yararlanabilir. Tarife özelliklerimin düzenlenerek devam etmek istiyorum. Türk Telekom konuyla ilgili hiçbir şekilde yardımcı olmadı. Bu etik değil. Düzeltilmesini veya aynı tutarla bu kampanyadan yararlanabileceğim tarife önerisi bekliyorum.

Özgür Özgür 2.368 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları