04 Eylül 2013 #1992832

Türk Telekom Kampanya Başvurusu Sonuçlanmadı!

Tivibu-fiberinternet-telefon kampanyası için 24/08'de Yenimahalle Ragıp Tüzün'de bulunan Telekom bayiine başvuruda bulundum. 2 gün içerisinde bağlantımın yapılacağı bilgisi aldım. Gelişme olmayınca çağrı merkezini aradım. Başvurunun 27/08/2013'te sisteme girişinin yapıldığını öğrendim. Yine sonuç çıkmayınca en geç 03/09/2013'te bağlantının gerçekleşeceği bilgisi aldım. Eşim çalıştığından anahtarımızı her gün başka bir komşumuza bırakmak zorunda kaldık.


Bugün bağlantı konusunda bir ilerleme sağlanamadığı gibi bayii ve çağrı merkezi de konuyla ilgisiz/bilgisiz tavırlarını devam ettirdiler. Türk Telekom gibi özel bir şirkettin bu kadar lakayt olmasının şaşkınlığı içerisindeyim.

Bahadır 26 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön