18 Mart #10245691

Türk Telekom Kadar Sorumsuz Firma Görmedim!

Türk Telekom ve V** N** kadar sorumsuz ilgisiz bir firma görmedim! Bir an önce sorun çözülmezse farklı yerlere de şikayet edeceğim. İnternet yoktu V** N**’i aradım ve arıza kaydı oluşturdular. Ertesi gün Türk Telekom’dan birileri gelmiş apartman içerisindeki kabloları kurcalamışlar ne olduysa o gün internet geldi ve ertesi gün tekrar internet gitti. Sorun devam ediyordur diye 2 gün daha bekledim ama yok. Tekrar aradım V**’u ve önceki sorunun çözüldüğünü bu kez farklı arıza kaydı oluşturacaklarını söylediler. Bugün gelen mesajda bina içi kabloları kontrol etmemiz gerektiği yazıyor. Binada ve evdeki kablolarda sorun yok herkeste internet var. Gelip kutuyuda bozdular bıraktılar.

Rabia 650 Okunma

Cevaplar

  • Rabia'nın Teşekkür Mesajı21 Mart

    Çok şükür tekrar tekrar arayınca sonunda gelip düzelttiler. Önce yanlış hatta boş hatta bağlayıp gitmişler sonradan zar zor tekrar bakmaya getirtebildim ve düzelttiler sağ olsunlar.

  • Rabia19 Mart

    Düzeltiyorum, yanlış yazmışım sinirden. İnternet yoktu V** N**’i aradım ve arıza kaydı oluşturdular. Bir gün sonra İnternet geldi. Ertesi gün Türk Telekom’dan birileri gelmiş apartman içerisindeki kabloları kurcalamışlar ne olduysa o gün internet gitti. Bizim daireye giden kabloları sanırım ayırmışlar ya da yanlış bağlamışlar çünkü evdeki kablolarda bir sorun yok.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön