09 Şubat 2015

Türk Telekom Kablo Kopukluğundan Dolayı Telefon Hattı Kesik

Bulunduğum ilçe de kentsel dönüşüm dolayısı ile yıkım yapılan binalarda operatörler tarafından genelde kasıtlı olmak üzere telefon kabloları kopartılıyor. 2 Şubat 2015 günü kopan kablo yaptığımız tüm çağrı, şikayet ve arıza kaydına rağmen düzeltilmedi.

48 saat yasal çözüm süreci olduğunu çağrı merkezinin de söylemesine rağmen yaklaşık 160 saat geçti ancak hala çözüm adına bir hareket yok. Telefon hattımı, internetimi ve Digital TV kullanamıyorum.

Yaptığım onca şikayete rağmen hiçbir cevap verilemiyor ve sürekli yeni kayıt açılıyor. Kablo kopukluğunun bulunduğu yerden itibaren tüm cadde de hat kesikliği bulunmakta. Kopuk kablo üzerinde beton hafriyatı, ve dozer durmakta (1 haftadır)...

Tuğberk 1.130 Okunma

Cevaplar

  • Tuğberk09 Şubat 2015

    İlgilenildiği için teşekkür ederim, ancak ikitelli telekom santralinde çalışan teknik ekibinizi bir gözden geçirin isterseniz. Görüştüğüm müşteri temsilcisi bile " en son 3 Şubat günü kablo kopuk ibaresi girilmiş ve arkasından hiçbir kayıt girilmemiş " şeklinde ibareleri bulunmakta. Artık bu işten çok sıkıldım. Yasal süreç 48 saat ise benim yasal olarak belli başlı haklarım doğmuş oluyor bu yüzden. Yasal haklarımı kullanmak istemiyorum ancak kullanmak için zorlanmadığım sürece.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Şubat 2015

    Sayın Tuğberk KUŞÇULAR, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zekeriya AY Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön