26 Mart 2013 #1708521

Türk Telekom İzinsiz Bilgi Paylaşımı!

Adıma kayıtlı telefonda borç gözüküyor ve izin vermediğim halde telefon numaram rehberde geçiyor bu yüzden online hizmet merkezinden üye olup şikayet girdim ama bana ilk önce e mail ile geri bildirim istiyorum diye belirttiğim halde evde olmadığım halde evim aranıp şikayet "müşteriye ulaşılamadı" diye not düşüp kapatılıyor tekrar şikayet giriyorum bu sefer "şikayetinizi için online işlem merkezine üye olup şikayet iletebilirsiniz" diye cevap geliyor.Zaten bunlar online işlem merkezinden girilen bilgiler.


Sonuç olarak müşteri hizmetlerinin ne kadar şikayet kapatırsa o kadar puan aldığını düşünüyorum ama yanlış yada yardımcı olmadan sonuç alıp almadan önemli değil. Sisteminiz göstermelik.

Nurtekin 168 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Sayın Nurtekin Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin inceleme sonuçlanmış olup, ayrıntılı bilgiyi tarafınıza iletmiş bulunmaktayız. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön