06 Mayıs 2013 #1781863

Türk Telekom İsteğim Olmadan Tarifem Değiştirildi!

26 nisan 2013 tarihinde saat 17:41 de 4441444 numarasından cep telefonuma arayan bir bayan bedava 1000 dakika kazandığımı söyleyerek, bunun için onay vermem gerektiğini söyledi. İstemediğimi belirtmeme rağmen ısrarla hiç bir kaybımın olmayacağını, kazançlı çıkacağımı belirtti.


Gelen cep telefonu mesajında tarifemin 10 TL daha arttırılarak ev avantaj 100 dört tarifesine değiştirildiğini gördüm. Vatandaşı yanıltarak farklı yollardan haksız kazanç elde edilmesini hiç doğru bulmuyorum. Bu yetkili bayan bana tarifemin değişeceğini aylık 10TL fazladan ödeyeceğimi söylememiştir. Gerekli telefon kayıtlarının incelenerek gerekirse hukuki yollara hiç çekinmeden başvuracağımı bildiririm.

Selim 162 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın Selim Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön