25 Nisan 2013 #1763664

Türk Telekom İstanbul'un Ortasında İnternet Hizmeti Alamıyoruz!

Televizyon reklamlarında köy yollarına kadar fiber internet ulaşmış gibi gösterilirken !


2013 ün İstanbul un da bağlı bulunduğum alt yapı 1 mbit internet bile sunmuyor. Yaklaşın 11 aydır çözüm sağlanmış değil , binanın dışından direk modeme kablo bile çektirdim , sorunun ben de olmadığını anlamaları 11 ay sürdü , 25.04.2013 Perşembe günü Müşteri hizmetleri beni aradı ve , hattımızın İstanbul da 1 mbit desteklediğini söyledi daha fazla hız alamazmışım ,güler misin ağlar mısın , hangi çağda yaşıyoruz anlamış değilim AKN sonrası bile 3 mbit internet kullanılabilirken , ben halen daha 1 mbit internet hizmeti alıyorum.

Hakan 67 Okunma

Cevaplar

  • Hakan28 Nisan 2013

    Merhabalar , İstanbul da 1 mbit internet kullanmaya devam etmekteyim... saygılarımla....

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön