29 Ocak 2014 #2262684

Türk Telekom İş Yapmamızı Engelliyor!

Türk Telekom , akıllı faksa geçmemiz için Superonline'a numaramızı sudan sebeplerle vermemekte ve taşınma sebebi ile maliye adres değişikliği form ve kağıtlarımızın başımı işlerimizin aksamasına, iş kaybımıza, zaman kaybımıza sebebiyet vermektedir. Mağduriyetimiz diz boyu ve tekrar numarayı vermemek için sebep üretmektedirler.

Gülay 43 Okunma

Cevaplar

  • Gülay02 Şubat 2014

    Bu şikayetimden sonra aradılar. Bozuk plak tekniği dahilinde çözüm var mı bakacaklarını söyleyip numarayı yine vermediler ve tekrar şikayet ettim. Süperonline yasal başvuruda bulundu. Numarayı almamız önümüzdeki haftaya kaldı. Sizlerin ilgisine teşekkürler ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sayın Gülay Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön