25 Aralık 2013

Türk Telekom İptal İşlemimi Gerçekleştirmedi!

02*****1321 no'lu hat sahibiydim. Hattımı iptal ettirmek istediğimde Türk Telekom call center yetkilisi hattımı 1 sene dondurabileceklerini, halen aynı kararda isem hat dondurma süresi dolmadan iptal için başvurmamı söylediler. Bende 3 kasım 2012'ye kadar dondurdum. Fikrim değişmediği içinde 1 kasım 2012'de Kadıköy Telekom Müdürlüğüne iptal başvurusunda bulundum.


Sistemin online olduğunu ve iptalin yapılacağı söylendi. İşlemi yapan görevli kişi, talebimi 8 kasımda işleme aldığı için 3 kasımda hattım açılmış ve tarafıma fatura yansıtılmıştır, defalarca aramama ve kayıt girmeme rağmen fatura tutarı iptal edilmemiştir. İvedilikle kullanmadığım ve askıdan inme süresi dolmadan Telekom müdürlüğüne iptal için başvurmama rağmen işlemin geç yapılmasından kaynaklı sorunun çözülmesini rica ederim.

Derya 93 Okunma

Cevaplar

  • Derya14 Ocak 2014

    Ilgili problemim 1 sene sonunda sizin yardiminiz sayesinde de nihayet cozulmustur,ilgi ve desteginiz icin tsk.ler.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Aralık 2013

    Sayın Derya Pınar Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Onur AKIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön