25 Mart 2015

Türk Telekom İptal Ettirdiğim Numaralara Yıllar Sonra Fatura Gönderiyorlar

1-2 yıl önce kapattırdığım numaralara Türk Telekom bana fatura gönderiyor ödenmemiş borcunuz var diye arayıp müşteri hizmetlerine iletiyorum bu durumu kapattırmak için son fatura borcumu ödeyip form doldurmuştum ve 1 hafta içinde kapatılacağı söylendi bana, kendi elemanlarının eksik verdiği bilgiyi bana yansıtıyorlar, ödemeniz gerekiyor yapabileceğimiz bir şey yok diyorlar telefonda.


Şimdi ben soruyorum son borcumu ödeyip kapattırmak için talep oluşturduğum halde 1-2 sene sonra sözde büyük firma olan Türk Telekom bana nasıl 2 fatura birden yollayıp kendi elemanlarının eksik yapmış olduğu yanlışı bana dayatıyorlar? 26 lira için bu yapılıyorsa bende tüm imkanlarımla sürdüreceğim bu durumu.

Cihat 186 Okunma

Cevaplar

  • Cihat25 Mart 2015

    Ayrıca şunuda belirtmek isterim telefonda bana yetkili olan kişi kapattırmak için form doldurduğum yerdeki kişilerle görüşmem gerektiğini söylüyor bana 1-2 sene önceki konu için, sizin yaptığınız yanlış için ben neden gidip uğraşıyorum bu şeylerle? Sizin elamanınızın yaptığı yanlışı sizin düzeltmeniz gerekiyor, mağdur olan benim ve bana telefonda gidip orayla görüşün deniliyor kendi yapmış olduğunuz hatanın mağduriyetinide müşteriye nasıl dayatıyorsunuz?

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2015

    Sayın Cihat Çakır, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zekeriya AY Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön