25 Ekim 2014

Türk Telekom İptal Durumundaki Telefonun Borç Durumu!

Nisan 2013 tarihinde Türk Telekom'a telefonumu iptal ettirdim. Müşteri temsilcisi herhangi bir borcun olmadığını belirtti, tarih 23.10.2014 hem telefonuma hem de mailime gelen mesaj aynen kopyalıyorum:İptal durumunda olan 2125316*** hizmet/hesap numaralı hattınıza ait ödenmemiş 55.79 TL tutarında fatura (ları) nız bulunmaktadır.

Şimdi nedir bu aradan bir buçuk seneden fazla zaman geçmiş niye şimdi bu borç tebliğ ediliyor. Aradım müşteri temsilcisini durumu anlattım sistemdeki arızadan dolayı tebliğ edilmemiştir deyip kestirip attı ha bir de kısa sürede ödersem faiz uygulanmayacakmış.

Evren 1.300 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ekim 2014

    Sayın Evren AKGÜN, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zekeriya AY Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön