21 Ekim 2015

Türk Telekom İnternetimiz Çok Yavaş!

İnternetimi bağlatalı bir ay oldu Vodafone Net kullanıyoruz ama alt yapı TTNET iki kez gelip kontrol etmelerine rağmen internetimizde sıkıntı var hiç sıkıntı yaşamazsınız dediler Vodafone'da diyor ki TTNET'in altyapı sorunu var ondan yavaş 16 hızı kaldırmaz ve mağduruz bir aydır net kullanamıyoruz ama parasını ödeyeceğiz neden yardımcı olmuyorlar neden işi bağlayana kadar iyi günde otuz sefer arayıp ilgilenip iş bitip sözleşme imzalandıktan sonra bir daha ulaşamıyoruz arayan soran yok.

Zeynep 587 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ekim 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön