24 Ekim 2016 #6763702

Türk Telekom İnternet Ücreti

Haziran ayından beri kullanmakta olduğumuz TTNET ev interneti için aylık 50 TL ücret ödemekteydik. Geçtiğimiz ay çağrı merkezinden aranarak internet hızımızı arttırıp yeni modemle artı sadece 2 TL ücretle yeni kampanyadan faydalanmamız adına bilgilendirme yapıldı. Defalarca sormamıza karşın sadece 52 TL fatura geleceği ekstra hiçbir ücret talep edilmeyeceği söylendi.


Bu ay gelen fatura 63 TL şikayetimizi firmaya bildirdik, ses kaydı dinlenmesini istedik. 10 gündür hala dönüş yok, faturayı yatıramıyoruz, çünkü ücreti kabul etmiyoruz, gecikmeden doğacak faizi de bu tutarı da kabul etmiyorum. Bu konuyla ilgili çözüm bekliyorum.

Mustafa 369 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa12 Kasım 2016

    Sorunumuzla ilgilenmedikleri gibi makara yapar gibi faturamız aydan aya artıyor. Allah cezalarını versin haraç kesiyorlar resmen. Yeni abone olcaklara tavsiyem sakin he sakin uzak durun kendi hattımda Türk Telekom onları bile kapiticam. En kısa zamandada tüketici mahkemesine başvuracağım.

  • Mustafa10 Kasım 2016

    Sorunumuzla ilgilenmedikleri gibi makara yapar gibi faturamiz aydan aya artiyor. En kısa zamandada tüketici mahkemesine başvuracağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön