16 Ağustos
#12427905

Türk Telekom İnternet Tarafından Mağdur Edildim

Türk Telekom tarafından haziran ayının sonlarına doğru arandım. Mevcut 24 megabit internet aboneliğim yerine 73 TL ile internet kotalı 35 megabit İnternet aboneliğine geçmem için bilgilendirildim. Konuşma sırasında ilgili müşteri yetkilisi bir sürü değişik şeyler söyledi ben de kendimi garantiye almak için özellikle ne kadar ödeyeceğini sordum o da bana 73 TL ödeyeceğimi söyledi.


Bunun üzerine ben de bu aboneliğe geçmeyi kabul ettim. Daha sonra faturam 92 TL geldi. Yaptığım itiraz sonucunda konuşmamız dinleneceği ve geri dönüş olacağı söylendi. Geri dönüşte ise konuşma sırasında benim sorduğum 73 lira ödeyeceğim değil mi sorusuna evet olarak verilen cevabın sadece paket fiyatı olduğu bu fiyat üstüne telefon ücreti ve abonelik ücreti gibi bir şeyler daha eklenerek faturanın 92 TL'ye çıktığını bildirdiler.


Eski aboneliğine geçemeyeceğimi kapatma halinde de 600 kusur lira kadar bir bedel ödemem gerektiğini bildirdiler. Resmen Türk Telekom gibi büyük bir firma tarafından mağdur edildim. Son derece mağdur, bir o kadar da sinirliyim. Bu mağduriyetten nasıl kurtulacağını da bilmiyorum.

Halim Halim 295 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları