Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Türk Telekom ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Tuncay sonuçtan hiç memnun değil

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  1 Yorum

Türk Telekom İnternet Sorunu

277
Tuncay
Tuncay 19 Aralık 2022 19:36

23.11.2022 tarihinden itibaren İstanbul eyüpsultan güzeltepe mah. Setaltı sokak'da internetimiz yok. Nasıl bir arızadır ki neredeyse 1 ay olacak arıza çözülmüyor? İlk başta kablolar çalındı dediler şimdi de genel bir arıza diyorlar. Sürekli tarih değişiyor.

30 Kasım dediler olmadı. 10 Aralık dediler olmadı. 15 Aralık dediler olmadı. Şimdi de 25 Aralık diyorlar. Kısmet bakalım inşallah bir çözüm bulurlar.

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
113
2 hafta önce

Türk Telekom 8 Aylık Altyapı Sorunu

Sokağımda eylül ayının 12'sinden beri internet altyapı sorunu var ve hiçbir şekilde muhatap bulamıyorum. Türk Telekom'u sürekli aradığım için müşteri hizmetlerine hiçbir şekilde ulaşamıyorum. Aynı sorun komşular tarafından da yaşanıyor İstanbul'un ortasında aylardır internet altyapı sorunu var.

  • profile
1 Destekçi
profile
131
19 Şubat

Türk Telekom İnternetim 2 Gündür Yok!

2 gündür bölgemde internet yok, İstanbul'un göbeğinde yaşıyorum. Üsküdar / Kirazlıtepe Rızabey sokak. Aradığımızda sürekli arıza vardır diyor ve saat veriyor. Fakat saat geldiğinde bu sefer daha sonraki bir saate yönlendiriyor. Hala çözülemedi. Köy yeri olsa anlayacağım. İstanbul'un göbeği ya.

profile
145
12 Şubat

Türk Telekom Sabit İnternet Ve Telefon İnterneti Çekmiyor

Türk Telekom'a ait GSM hattım ve ev internetim var. Beykoz çiftlik Mahallesi Şemsi sokakta ne telefonun interneti çekiyor, ne ev interneti. Sürekli kopmalar oluyor hız zaten yerlerde. İlgilenilmesini rica ediyorum Böyle devam edecekse değiştirmeyi düşünüyorum çünkü.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Muhammed
Muhammed
 

Aynı dert bizde de var 26.11.2022 fen başladı 15 gün öteliyorlar simdi 07.01.2023 o zaman da geleceğine inanmıyorum