27 Ağustos 2013 #1977152

Türk Telekom İnternet Kurulumu Bir Türlü Yapılmadı!

TTNET internet hizmeti almak için 17. 08. 2013 tarihinde başvurduk, modem ve sözleşme gönderildi, sözleşme imzalanıp alındı. Görevlinin gelmesini ve takmasını bekledik, arayan dahi olmadı, 2 gün geçti, çağrı merkezini aradım, açılması gerekiyordu acil yönlendiriyorum diyerek bana bir hizmet numarası verildi, gene 2-3 gün geçti arayan olmadı ve arayıp sorduğumda başvurunuz iptal denildi.


Niye aramadınız, sorun nedir? dediğimde Telekom ofisine gidin göremiyoruz denildi. İstanbul'da bu 2-3 saat dedim, lütfen numara verin hiç değilse hazırlıklı gideyim, 2 iş olmasın ama yok. Hepimiz çalışıyoruz ve izin almak gün içinde çok maliyetli oluyor. Bu iletişim çağında TTNET hayal kırıklığına uğrattı.

Hakan 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön