27 Ekim 2016 #6785527

Türk Telekom İnternet İptal İşlemi Çıkmazı

TTNET abonesi sözleşme sürem dolduktan sonra yalın internetimi 25.07.2016 tarihinde iptal ettirdim. 3 gün önce telefonuma:dondurulan internet hattınız 26.10.2016 tarihinde kullanıma açılacak olup tekrar ücretlendirilecektir diye mesaj geldi. Müşteri hizmetlerine ulaşmam biraz zaman alsa da şikayetimi ilettim. İşlemle ilgili bu akşam 00:13 'da telefonuma hattınız kullanıma açılmıştır ve paketiniz üzerinden ücretlendirilecektir mesajı geldi. Bu cesareti bu firma kimden alıyor? İptal ettirdiğim hattı ne hakla açacağız ve bir de ücretlendireceğiz diyebiliyor? Kullanmadığım ve bir daha asla kullanmayacağım TTNET'e ücret ödemeyeceğim. Konu hakkında gereğinin yapılmasını bekliyorum. Şikayet takip numarası:749***93.

Muzaffer 173 Okunma

Cevaplar

  • Muzaffer20 Ocak 2017

    Türk Telekom firması internetimin ıslak imzalı iptali sonrası telefonla arayıp internetinizi iptal ettirmek istiyor musunuz sorusuna evet iptal ettirmek istiyorum dememi sağlayıp aslında hattımın kapattırılmasının iptalini yaparak beni mağdur etmiştir. Telefon kayıtlarında sadece bu sorunun cevabını alarak hattımı tekrar ıslak imzalı bir sözleşme yapmadan mecburmuşum gibi açarak beni onlara borçlandırmaya devam etmiştir. Müşteri temsilcileri ile yaptığım görüşmelerimde ise sen anlat derdini biz yine açık tutacağız hattını der gibi hattım hala açık ve borç çıkarılmaktadır.

  • Muzaffer22 Aralık 2016

    Yazılı dilekçe ile iptalini gerçekleştirdiğim internet paketim 3 ay sonra kendi kendine tekrar aktif olmuş. 2 aydır kullanmadığım internet faturalandırılıyor ve ben bunu tesadüfen öğreniyorum. Müşteri temsilcisi ile görüştüğümde hattımı aktif hale getirmek için telefon görüşmesi yapıldığını ses kaydının olduğunu öğreniyorum. İnterneti iptal ettirmek için ıslak imzalı yazılı dilekçe isteniyor ama olmayan bir ses kaydı gerekçe gösterilerek internetim aktif hale getiriliyor ve kullanmadığım internet için tarafımdan ücret talep ediliyor. T

  • Muzaffer14 Kasım 2016

    Bu konuyla ilgili hala bir geri dönüş yapılmamıştır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön