22 Temmuz
Yorum Yap
#10689712

Türk Telekom İnternet İçin Nakil Başvurusu Yaptım Gelen Yok!

Yeni binaya taşındım nakil istedim gelip bir port kutusu bağlayacaklar kaç aydır gelmiyorlar arayınca da belli değil diyorlar, telefonuma internet paketi yapmaya bıktım. Avcılar merkeze 3 kere gittim 6 aydan bahsediyorlar, 6 ayda sıfırdan bina dikiyorlar bunlar bir küçük kutu takamıyor öyle dediler diye internetimi dondurdum fatura gelmesin diye hala gelen yok.

Dinçer 526 Okunma

Cevaplar

  • Dinçer18 Ağustos

    Evime port kutusu takılmaya gelmediğinizden dolayı mevcut aboneliğimi teknik sebeplerden dolayı kapatmak için Avcılar Türk Telekom Müdürlüğüne gittim başvuruda bulundum ama kapanmadı ve faturalar gelmeye devam ediyor güncel fatura tutarınız 72 diyor, gelip şu port kutusunu ya takın ya da üyeliğimi kapatın ve bu faturalarında iadesini istiyorum kullanmadığım internetin faturasını ödetiyorsunuz. Tüketici Hakem Heyeti'ne şikayette bulunacağım ve gerekirse Tüketici Mahkemesi'ne gideceğim bilginize. Ayrıca evimin yanındaki binada boş port kutusu var eski evim yıkılmadan önce o kutudan internet alıyordum hala eski kablom kutuda kesik vaziyette duruyor gelip bana port yok yalanını uydurmayın yeni binamda port kutusu yok ama yan binada var hiçbir iş yapmıyorsunuz hiçbir şey.

  • Dinçer24 Temmuz

    Yani yetişemiyorsaniz taşeron firmaya verin bu port kutusu takma işini neden bizi süründürüyorsunuz? Diğer internet firmalarida size bağlı iyice kilit yani olmadı onlara da yetki verin parasiyla yaptiralim gerekirse? Mantik nedir şikayetlerle uğraştırıyorsunuz bizi?

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler