Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Türk Telekom ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Türk Telekom İnternet Hizmeti Kesintisi

714
Suna
Suna 20 Ocak 12:16

Türk Telekom'dan 8848850420 hizmet no ile hizmet almaktayız. Türk Telekom altyapı yenilemesi diyerek iş yerimize 3 gündür internet vermiyor. İş yerimizde işlerimiz aksıyor. Çünkü artık internetsiz hiçbir işlem yapılamıyor. 3 gündür sürekli Türk Telekom müşteri hizmetleri ile görüşüyoruz sürekli olarak şu saatte şu saatte gelecek diye geçiştiriyorlar. Ve sorunu kendileri bilmiyor sanırım. Çünkü bir aradık genel arıza bu akşam sorun çözülüyor dendi bir daha aradık kablolar yenileniyor dendi tekrar aradık altyapı bakımı dendi. E-ticaret yaptığımız için bu durum işlerimizin aksamasına ekmek paramıza mani oluyor. Lütfen durumu acil düzeltin Türk Telekom. Koskocaman bir ülkenin Telekom, internet sağlayıcısının üç gündür internet verememesi çok ayıp bir durum. Ve hala ortada internet yok ne zaman verilecek bilmiyoruz.

  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
42
5 gün önce

Türk Telekom Adını Kullanan Yanıltıcılar

‪+90 850 473 1531‬ numaradan arayıp Türk Telekom'dan aradığını söyleyip internet için yeni tarife için onay aldılar. Fakat yanıltıcı olduklarını anladım. Hiçbir şekilde bir şeye onay vermiyorum ve firmanıza iletiyorum buradan.

profile
43
6 gün önce

Türk Telekom D-Smart'ın Hatası

1 ay önce 0850'li bir hattan arandım, arayan D-Smart temsilcisi olduğunu ve Türk Telekom'da olan internetimin taahhüdünün bittiğini söyledi. Kendi bünyelerine internetimi ve TV paketimi taşıyıp artı D-Smart full paket alınca hem televizyon paketi (Lig TV dahil) +internet paketinin (35 Mgbit) 130 lir...

profile
33
1 hafta önce

Türk Telekom Arayarak Rahatsız Ediliyoruz!

Türk Telekom! Evde internetini kullanmadığımız halde 850' li numaradan defalarca aranıyoruz. 10 dakika içinde 7 kez arama nedir siz insanla dalga mı geçiyorsunuz! Hayır bir de aramayın diye uyardıktan 3 dakika sonra tekrar arıyorlar. İnternetinizi istemiyoruz daha ne diyebiliriz.

profile
99
1 hafta önce

Türk Telekom, Canımdan Bezdim!

Türk Telekom sürekli aynı şeyi yapıyor. Hem de her gün en az 10 defa aranıyorum. Özellikle İstanbul (212 - 216) ve (850 ) li numaralardan aranarak Türk Telekom adına aradığını söyleyerek, internetim olmadığı halde sözleşmemin bittiğinden bahisle arıyorlar. Türk Telekom ile bağlantım olmadığı ve int...

Türk Telekom, Canımdan Bezdim!
Türk Telekom, Canımdan Bezdim!
Türk Telekom, Canımdan Bezdim!
+2
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .