08 Nisan 2013 #1731312

Türk Telekom İnternet Hizmeti İki Gündür Yok!

6 nisanı 7 nisana bağlayan geceden itibaren internet hizmeti alamıyorum. Bu durumla ilgili müşteri hizmetleri ve hattımın bağlı olduğu şube ile görüştüm. Müşteri hizmetlerindeki telesekreter kaydı ve çalışanlar bana bölgemde bir altyapı çalışması olduğunu söylediler. Ben de bağlı olduğum şubeyi aradım. İlk tepki "altyapı çalışmasından haberimiz yok" oldu.


Ardından şubenin görevlisi beni iki farklı numaraya yönlendirdi ve bu numaralar da konuyla ilgili hiçbir bilgilerinin olmadığını ve onlara yönlendirilmemin "saçma" olduğunu söyledi. Konuyla ilgili 3 şikayet kaydında bulundum fakat geri dönen olmadı. Ancak şimdi internet geldi ve burası dışında dikkate alındığımı hissettiren bir yer yok.

Alican 119 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön