Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Türk Telekom ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Burak sonuçtan hiç memnun değil

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Türk Telekom İnternet Hızımı Düzeltmiyor

1.098
Burak
Burak 23 Şubat 2022 13:03

İnternet indirme hızım 1 MB bile geçemiyor. Bütün sitelere inanılmaz yavaş hızda giriyor ve hiçbir çözüm sunulmuyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda yaptıkları tek yardım modemi açıp kapatmak. Parayı aldıktan sonra hiçbir yardımda bulunulmuyor.

Burak
Burak08 Mart 2022 15:29

İletişime dahi geçilmedi. Kesinlikle marka değiştireceğim

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
Ali
85
4 gün önce

Ne Yazık Ki Türk Telekom Sadece Para Alıyor Ve Asla Cevap Vermiyor.

Türk Telekom kontörlü hattımı yurt dışında kullanmak için açtırmama rağmen 149-tl olan Tüm dünya 60 dakika paketini kredi kartı ile satın alamadığım için tl yükleyerek aldım. Akabinde otomatik tanımlama olduğu için 30GB internet tanımlandı müşteri hizmetlerini hemen aramam rağmen hiç kullanım yapmad...

profile
154
5 gün önce

Türk Telekom Yardımcı Olmayan Müşteri Hizmetleri

GS mobile hattını kullanıyorum. Eşim askerde olduğu için yalnızca SMS ile iletişim kurabiliyoruz daha önce ekstra SMS paketi almıştım bittiği için yeniden almak istedim online işlemler uygulamasından alamadım Türk Telekom'un müşteri hizmetlerini aradım aramaz olsaydım beni çıldırttılar ilk aramamda ...

profile
55
1 hafta önce

Türk Telekom Ücret İadesi İstiyorum!

İnternetten bir şeye bakıyordum ve 70 TL faturamdan anında kesildi. Bunun ücret iadesini istiyorum anında iptal etmeme rağmen faturama yansımış. Müşteri hizmetlerini aradım iadesi için ama yardımcı olmadılar. İadesini istiyorum dönüş bekliyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Onur
Onur
 

Dostum aynı şekilde bende aynı problemi yaşıyorum yaklaşık 5 gündür akşamları ve sabahları bazen internet 1 Mbit/s oluyor ve pingim uçuyor resmen 100 200 oluyor oyun oynayamıyorum. Google a bile resmen giremeyecek hale geliyor. Aradığımda test yapıyorum internet hızım 1mbit/s diyorum testi kabloyla yapmanız gerekiyor diyor WiFi kullanmamalısınız diyor bende diyorum yıllardır aynı interneti kullanıyordum böyle kötü olmuyordu en fazla 25mbit/s vs oluyordu. 50mbit/s ye 130 TL ödeme yapıyoruz aldığımız hizmete bak hakkımı kesinlikle hiçbir Telekom çalışanına helal etmiyorum. Ben şunu bile düşünüyorum bizim sunucularımızı başka ülkelere vs kiralıyor bile olabilirler bizim aldığımız sunucuyu.