15 Mart 2014

Türk Telekom İnternet Hızım Çok Düşük!

İnternet cafe işletmeciliği yapıyorum. TTNET'ten 8 mps olarak ücret ödediğimiz internetten 1 mbps olarak hizmet alıyoruz dilekçe yazdık müdürün yanına çıktık ama hiç bir çözüm olmuyor. Alt yapı ile ilgili birşeyler anlatıyorlar yapın deyince sırada bir sürü insan diyerek geri gönderiyorlar. Müşteri kaybına uğruyorum. Bu yüzden TTNET'te bu konuya el atacak yardım edecek bir yetkili yok mu?Ben anlamıyorum ne yapmamız gerekiyor artık!

Emre 33 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Emre16 Mart 2014

    Daha öncede bu mesajı yolladınız dönüş yapmadınız otomatik mesaj yolluyorsunuz çözüm bu mudur?

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön