26 Ekim 2016 #6780925

Türk Telekom İnternet Hızı Yerlerde Sürünüyor 0.39 Mbit!

2428180*** telefona bağlı TTNET 75 GB AKK lafta sınırsız internet kullanıyorum. 1 gün önce internetim gitti, kırmızı yandı. AKK geçtiğim için tam 3 Mbit hız alıyordum. 1 saat sonra geldiğinde ise aldığım hız 0.39 Mbit 7 yıldır TTNET internet kullanıcısıyım. Böyle bir şey görmedim. Düzgün sorunsuz olan bağlantımı nedenini bilmediğim bir sebeple bozdular. Müşteri hizmetlerini arıyorum bana AKK geçmişsiniz ondandır diyorlar saf yerine koyuyorlar.


Altını çizerek söylüyorum 0.39 Mbit kaplumbağa hızında bir değer 56k modem mi kullanıyoruz, hangi devirdeyiz! Arıyorum arıyorum bir sonuca varamıyoruz, birisi çıksın da halledelim desin ama yok çok ilgisizler! İlla komple TTNET'le bağlantımızı kesip başka firmaya geçmemiz lazım sanırım! Rahata ermek için dünden beri düzeltirler diye umuyordum. Ne arayan var ne soran arıza kaydı da açtırdım onun da bir yararı yok sorunumu kim çözecek?

Mevlüt 325 Okunma

Cevaplar

  • Mevlüt26 Ekim 2016

    2 gün oldu sorunumu halen çözmediler şimdi öğrendim mahalledeki başka bir arkadaşım da aynı sorunu yaşıyor onda durum daha beter 0.14 mega bit hız alıyor tabi hız denirse 2 gün önce 2 kere net kesildi geldi ondan sonra böyle oldu diyor oda komple mahallede sorun var defalarca arıza kaydı açmama rağmen sorunu çözmeden kapatıyorlar şaka gibi tekrar aradığımda adil kullanım kotası aşmışsınız hatta bayağı bir aşmışsınız diyor çağrı merkezinde bu işten anlayan yok kotayı geçtiğim zaman 3 mega bite düşmesi lazım ama benim aldığım hız 0.39 ile 0.15 arası gidip geliyor mahallenin netini komple bozmuşlar ama ilgilenen yok

  • Mevlüt26 Ekim 2016

    24***46 telefona bağlı TTNET 75 GB AKK lafta sınırsız internet kullanıyorum 1 gün önce internetim gitti kırmızı yandı AKK geçtiğim için tam 3 mbit hız alıyordum 1 saat sonra geldiğinde ise aldığım hız 0.39 megabit 7 yıldır TTNET internet kullanıcısıyım böyle bir şey görmedim düzgün sorunsuz olan bağlantımı nedenini bilmeğim bir sebeple bozdular müşteri hizmetlerini arıyorum bana AKK geçmişsiniz ondandır diyorlar saf yerine koyuyorlar altını çizerek söylüyorum 0.39 Mbit kaplumbağa hızında bir değer 56k modemmi kullanıyoruz hangi devirdeyiz arıyorum arıyorum bir sonuca varamıyoruz birisi çıksın da halledelim desin ama yok çok ilgisizler illa komple TTNET'le bağlantımızı kesip başka firmaya geçmemiz lazım sanırım rahata ermek için dünden beri düzeltirler diye umuyordum ne arayan var ne soran arıza kaydı da açtırdım onun da bir yararı yok sorunumu kim çözecek?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön