13 Şubat 2014 #2292781

Türk Telekom İnternet Hattını Taşıyamadı!

25-10-2013 tarihinde adres değişikliğinden dolayı Mardin il Türk Telekom müdürlüğüne nakil talebinde bulundum. Nakil talebinde bulunduğum adreste Türk Telekom altyapısı bulunmadığı için nakil işlemi gerçekleşmedi. Buna istinaden Mardin il Telekom müdürlüğüne dilekçe yazarak bu tarihten sonra adıma çıkacak faturaların ücretlendirilmesinin yapılmamasını istedim.


Mardin il Telekom müdürlüğündeki görevli dilekçeyi teslim aldı fakat aradan geçen sürede adıma her ay ödemem için fatura çıktı. Mardin Türk Telekom müdürlüğünü aradığım halde bana dilekçenizin bulunmadığını söyledi. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise yapılacak hiçbir şeyin bulunmadığını söylemiştir. Mağdur durumdayım. Bir daha Türk Telekom mu tövbe!

Amine 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön