15 Mart 2014 #2348922

Türk Telekom İnternet Hattımı Çekmiyorlar!

Türk Telekom'dan Karabük ilinden Zonguldak Çaycuma ilçesi Geriş köyü ne taşındım internet hattımın naklini istedim. 6 aydır naklimi açamadılar bahaneleri direk yokmuş adam yokmuş gelip gidiyorlar ama hiçbir şey yaptıklarını görmedim ama faturaya gelince takır takır almasını biliyorlar evimin 50 m kenarında ev telefonu var maalesef bizim yok.


Allah'ın dağının tepesine hat çekebiliyorlar da 50 m mesafeye mi hat çekemiyorlar? 200 m alt tarafımızda Çaycuma'nın merkez Kayıkçılar beldesi var! Her tarafa başvurduk hiçbir yanıt gelmedi inşallah sizin sayenizde hattımızı çekerler umudum yok ama neyse.

Ercan 57 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön