12 Eylül
#12579334

Türk Telekom İnternet Hattı Nakil Problemi

2 hafta önce internet hattımı nakil ettirmek için çağrı merkezinden randevu aldım ve 2 gün sonra yeni modem ile kuruluma geldiler. Sorunsuz bir şekilde kurulum yapıldı. Kurulumdan sonra DSL ışığı yanıyordu fakat internet yoktu, 1 saat içerisinde internetim açılacağını söyleyip gittiler.


En geç yarına gelir dendi. Daha sonra 2 hafta içerisinde en az (15 olmak üzere) sayısını bilmediğim kadar çağrı merkezini aradım. 2 defa kurulum için randevu verdiler, fakat adres bilgisi yanlış denilip kurulum iptal edildi. Fakat adres doğru ve taşındığım ev aynı site içerisinde bir arka blok:) Dudullu Keyap içerisindeki Türk Telekom merkezine gidip şikayette bulundum, tekrar nakil kaydı açtılar ancak hiçbir sonuç alınamadı. Sadece çağrı merkezinde takım lideri M*** hanım yardımcı olmaya çalıştı ancak bilmem kaç iş günü daha beklemem gerektiği söylendi.


Bu arada model üzerindeki DSL ışığı da söndü. Evimizde Tivibu kullanıyoruz, internet olmadığı için televizyon da izleyemiyoruz. Ayrıca 3 yaşında bir oğlumuz var ve taşınma esnasında, internetimizin olmayışı sebebiyle oğlumuzu oyalamakta oldukça zorlandık ve tabiri caizse bize işkence oldu. Bu nakil süresini bu kadar uzatan Türk Telekom'u ve sorumlu olan birimi kınıyorum.

Mehmet Mehmet 1.015 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları