15 Temmuz 2016

Türk Telekom İnternet Bağlantısı

İstanbul Kadıköy göztepe' de binamız yeniden yıkılıp yapıldı ve taşındık. Ama Türk Telekom apartman içerisine kutu takılmış olmasına rağmen gelip elektrik aktarımı yapmadığından ne telefonu, ne interneti kullanamamaktayız. Kendilerine başvurup durumu aktardığımızda apartmanda yapılan talep sayısı artarsa daha hızlı hizmet alınır gibi anlamsız bir cevap aldık.


Yani para ödediğim bir kurumun hizmet vereceği işi yapması için grup mu toplamalıyım? Hizmetin biri bini olur mu? Tek başvuru bile olsa gelip bağlayacaksın. 2017 yılındayız çağın en önemli gereksinimi interneti kullanamamaktayız. Türk Telekom'u yabancı şirket aldığında hizmetin kalitesinin çok iyi olduğunu düşünüyordum ama görüyorum ki 1980' de hizmet nasılsa şimdi de aynı. Konu ile ilgili işlemlerin en geç 1 hafta içerisinde yapılmaması durumunda aynı metni ulusal büyük gazetelere parası ne ise vererek tam sayfa ilan ile duyuracağım.

Atila 215 Okunma

Cevaplar

  • Atila25 Temmuz 2016

    Yarin konu ile ilgili islemler hallolmazsa Demokrasi için verilen tam sayfa ilanlarin yanında şikayetimi de tam sayfa okuyacak Türk Telekom.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön