Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Türk Telekom İnternet Altyapı Sorunu

profile
06 Ekim 2020
1.282

Neredeyse 5 yıldır sürekli altyapı talep ediyorum hiç olumlu dönüş olmadı. En sonunda çevremde 15 kişiden imza toplayıp tekrar altyapı başvurusu yaptım ve 2 sefer bilgilendirme yaptılar daha sonra hiçbir işleme başlamadılar sürekli arasam da ilgilenmiyorlar. Pandemiden dolayı çevremde uzaktan öğretim gören öğrenciler var ve internet yok ve altyapı olmaması için bir sorun göremiyorum. Merkezi bir yerde oturuyoruz hızlı bir sonuç almak istiyorum çok uzun bir zamandır maalesef internetimiz yok ve bu sürede ihtiyacımız var.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Benzer Şikayetler

Türk Telekom Altyapı Yıllardır Gelmiyor

profile
1 hafta önce
180

2018 de Türk Telekom a ilk altyapı başvurusunu yaptım şu an tarihi itibarı ile 2023 yılındayız 5 yıl oldu ve toplamda 3 defa başvuru yaptım. Dilekçe yazdım. İmza topladım. Köylük alanda dağda yaşamıyoruz şehir merkezindeyiz. Neden yıllardır altyapı gelmiyor. Daha kaç Sene bekleyeceğiz daha kime şika...

1

Türk Telekom İnternet Altyapı Başvurusu Milas

profile
1 hafta önce
156

Türk Telekom İnternet altyapısı başvurusunda bulunduk bina olarak ancak hiçbir şekilde dönüş yapılmıyor. Merkezi bir yerde olduğumuzu halde ve hali hazırda 4 daireli Bir binada 3 hazır müşteriniz olmasına rağmen sanırım para kazanmayı pek lüzum görmüyor gibisiniz.

1 Yorum
1

Türk Telekom İnternet Altyapısı Sorunu

profile
1 hafta önce
220

Defalarca altyapı başvurusu yaptığımız halde altyapı sorunumuz çözülmedi. BTK CİMER ve Türk Telekom'a dilekçe verdik. Yine de çözülmedi, 2 yıl oldu ama hala çözülmedi. Sadece tekrar başvuru yaptığımız zaman mesaj yolluyorlar, çalışmalarımız devam ediyor diye ama bir türlü çözümlenmiyor.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Betül

Bizde başvurduk fakat hiçbir dönüş sağlanmadı

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz