29 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10826779

Türk Telekom İndirim İptali

Mart ayında ısrarlı aramalarından dolayı 2 tane Türk Telekom hattına sahip olduğumdan dolayı indirimden faydalanarak Tivibu'ya üye oldum. Dün hattımın birinin tarifesini değiştirdim. Bu tarife değişikliği esnasında hat kısa süreliğine kapandığı için "değerli müşterimiz, Tivibu mobil indirim kampanyası'na kayıtlı... Numaralı mobil hattın iptalinden dolayı ikinci indiriminiz sona ermiştir... " şeklinde bir mesaj geldi.


Müşteri hizmetlerini aradığımda tarife değişikliği yapmanız halinde böyle bir durumun olacağını söyledik diyorlar. Gelen mesaj hat iptalinden diyor müşteri hizmetleri tarife değişikliğinden diyor bu nasıl bir iş anlamadım. Üyelik iptali içinde 110 lira istiyorlar. Tivibu ile ilgili ne tür şikayetler var diye incelediğimde yaşadığım başka bir problemin çok olduğunu gördüm.


Sinyal kalitesi düşük şikayeti. Çoğu kanalı izleyemiyorum şimdi bunun için arasam ve milletin yazdığı gibi teknik servisin şikayeti bize atması iyice sinirlerimi altüst edecek onun için yazıklar olsun diyorum başka bir şey demiyorum. Artık bir şey alacaksam bu sitedeki şikayetleri okuyup ona göre karar vereceğim...

Yasin Yasin 1.080 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler