04 Şubat 2014

Türk Telekom İlgisizlik Had Safhada!

Damacana su bayisiyim ve 4 adet telefon hattım var bunlardan 3 tanesi bir anda kesildi. Arıza kaydı verdim. Durumun acil olduğunu söyledim ama 2 saat geçmesine rağmen telefonuma arıza kaydınız alınmış sahaya aktarılmıştır diye bir mesaj geldi. Sanırım durumun aciliyetinden haberleri yok günlük bir telefondan 50-60 sipariş alıyorum ve geçen her dakika benim için zarar demektir.

Müşteriler ulaşamıyor ve su ihtiyaçlarını başka firmalardan karşılıyorlar bende zarara uğramış oluyorum. Kurumsal müşterilere öncelik verilerek arızanın en kısa zamanda giderilmesi gerekirken ses seda yok. En kısa zamanda Türk Telekom'la ilişkimi keseceğim hem internetimi hem de telefon hatlarımı başka bir kuruma geçireceğim.

Adem 26 Okunma

Cevaplar

  • Adem04 Şubat 2014

    hep aynı terane :( sorun giderildi ama 2 saat sonra giderildi bu zaman zarfında uğradığım zarar ne olacak hesabı kim verecek ? ve arızanın sebebine gelince kendini bilmez bir tt çalışanı ana kutudaki kartı boş diyerek alması ve hatların kesilmesidir saçma sapan bir hatadır .

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sayın Adem Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön