25 Ocak 2014

Türk Telekom İki Kez Tahsil Edilen Ücreti Geri Ödemiyor

Babamın adına kayıtlı ev telefonunun faturasını Axess kredi kartıma Türk Telekom sitesinden otomatik ödeme talimatı verdim. Son ödemesi 17.01.2014 olan faturanın tahsil edilmediğini görünce, 22.01.2014 tarihinde Yapı Kredi kartımla online ödeme yapmak istedim. Fakat sistem "hattınıza ait otomatik ödeme talimatı" bulunuyor dedi. Var olan otomatik ödeme talimatını iptal ettim ve Yapı Kredi kartımla ödeme yaptım.


Daha sonrasında Akbank direkt uygulamasından harcamalarımı kontrol ederken iptal ettiğim anda faturanın Axess'tende ödendiğini gördüm. Yani bir faturayı iki kez ödemiş oldum. Daha sonra Türk Telekom'u aradım. Çağrı merkezi bana ödemenin geri alınması için merkeze müracaat etmeniz gerekli dedi. Çalışıyorum ve gitme ihtimalim çok düşük. Ücreti sorgusuz sualsiz aldılar fakat iade etmiyorlar! Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Ali 81 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Sayın Ali Osman Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Onur AKIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön