05 Eylül 2015
Yorum Yap
#3645546

Türk Telekom İki Haftadır Hizmet Alamıyorum!

Türk Telekom'un 2463512446 no.lu abonesiyim. İki hafta önce bulunduğum lojmandaki talimat nedeniyle telefon hatları kesildi. Tadilat yapan şahıslara durumu ilettiğim de arıza bildirimi yapmam gerektiğini bildiriler. Geçen hafta yaptığım arıza bildiriminde arızanız mahalleniz den kaynaklı olduğundan imkanlarınızla gidermeniz gerekmektedir şeklinde bir mesaj aldım.


Mahallim neresidir benim evin dışındaki arızaları ben giderecek isem Telekom ne iş yapacak? Ve ben iki haftadır internet ve telefon hizmeti alamazken siz ücretinizi hizmet vermeden alacaksınız. Bu nasıl hizmet vermektir. Bu sorunun biran önce halledilmesini talep ediyorum.

Ramazan Ramazan 217 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2015

    Sayın Ramazan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zeliha ÇAMURCU Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler