29 Aralık 2014

Türk Telekom İkamet Ettiğim Binaya Telefon Hattı Çekmiyor!

Yeni bir evime taşınmam neticesinde Türk Telekom şubesine gittiğimde ikamet etmiş olduğum binada dağıtım kutusu olmadığını ve Türk Telekom'a ait telefon şebekesi çekilmediği için nakil yapılamayacağı belirtildi.


Bunun üzerine internet hizmetini 6 aylık süreyle dondurdum ve telefon hattı çekilmesi için başvuruda bulundum ve bana söylenen Türk Telekom'dan keşif için gelineceği ve bana bilgi verileceği oldu. 6 aylık süre içerisinde Türk Telekom'dan kimse gelmedi ve bu konuyla ilgili olarak bana geri dönüş yapılmadı, 6 aylık dondurma sürem bitti ve ücretlendirme başladı ve bu nedenle internetimi iptal ettireceğim. Türk Telekom benim mağdur olmama sebep oldu.

Tolga 1.284 Okunma

Cevaplar

  • Tolga03 Mayıs 2015

    Şikayeti yapmam üzerinden 5 ay geçmesine rağmen çözüme yönelik bir çalışma olmadı ve hala ikamet ettiğim binada telefon kutusu bulunmamaktadır. Şikayetler üzerine yapılan geri dönüşlerde ise ya TTNET'e sorumluluğu atmaya çalışılıyor ya da sadece bilgi istiyormuşuz gibi bilgi verilip kapatılıyor. Hala yaşamış olduğumuz mağduriyetimiz giderilmedi.

  • Tolga04 Ocak 2015

    Her şikayete verilmiş sabit bir cevap bir bir çözümü sağlamamakta ayrıca bu şikayet üzerine Türk Telekomdan bir dönüşte yapılmadı bu problemi önemsemedikleri ve sorunu çözmek için bir adım atılmadığının göstergesidir. Gelişen teknoloji çağından Türk Telekom daha çok gerilemekte.Müşteri kaybetmek için tüm çaba gösterilmektedir.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Aralık 2014

    Sayın Tolga Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön