22 Ekim 2016 #6747787

Türk Telekom İddaali Videolar Servisine Üye Yaptılar!

Bugün sabah 9 sıralarında internet tarayıcımı kullanırken bir anda mesaj geldi. İçerik su şekilde; İddialı Videolar servisi aboneliğiniz başladı. Abonelik ücreti vergiler dahil haftalık 14 TL'dir ve her hafta otomatik yenilenir. İptal için İptal video yazıp 6617'ye gönderebilirsiniz. İptal talep edilen dönem için ücret iadesi yapılmaz. Herhangi bir şekilde siteye dahil giriş yapmadığım halde siteye girdiğini bile görmediğim halde herhangi bir onay butonuna basmadığım halde bu mesajı aldım.


Ardından Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradım bu konu ile ilgili kayıt açıldı gün içerisinde dönüş yapılıp hiçbir şey olmamış gibi giriş yapıp onay vermişsiniz gibi bir cümle kurularak iade işleminin yapılamayacağını konu ile firmayla görüşün dendi firmayı aradım. Ancak ulaşılamamakta nasıl bir büyük kurumsunuz da müşterilerinizi mağdur bırakıyorsunuz? Yasal olmayan bu tutarın iadesini rica ediyorum.

Zafer 646 Okunma

Cevaplar

  • Zafer12 Kasım 2016

    Görmenize rağmen Kaile alıp cevap dahi vermiyorsunuz. Siz bu tarz ucuz bir firmasınız müşteri memnuniyeti diye bir şey yok. Geçerli bir dönüş yapsanız o bile insanı bir nebze rahatlatır ama siz belirli istediğiniz daha fazla ücret ödeyen müşterilerinize geri bildirim yapın geri kalanlar müşterileriniz değil çünkü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön