03 Şubat 2014 #2272377

Türk Telekom İçin Hattı Taşımak Bu Kadar mı Zor?

Yaklaşık 15 gün önce Mamak semtinde mahalle değişikliği yaparak yeni bir eve taşındım. Yıllardır kullandığım sabit ev telefonu hattımı yeni evime taşımak için başvurdum ancak benimle hiçbir şekilde ilgilenilmedi. Yoğun uğraşlarla ulaştım ve aldığım cevap 'hat yok' idi. Oturduğum mahallede herkes telefon kullanırken bu şaka gibi cevabı aldım. Bir hattı taşımak bu kadar mı zor?


Resmen müşterisi olmak için peşinde koşuyoruz Türk Telekom' un. Günlerdir eşim dostum ulaşamıyor. İlgilenmedikleri yetmez gibi bir de dalga geçercesine cevap veriliyor! Türk Telekom tarafından mağdur edildim! Bilgilerinize arz ederim.

Ahmet 263 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet12 Şubat 2014

    Benim size destek olma fırsatını sunduğum gibi keşke siz de sunsaydınız. Hiçbir şekilde yardımcı olmadınız ki? Ben hala mağdurum. Bu kuru mesaj ile mi geçiştireceksiniz benim sorunumu? Ben artık türk telekom üyesi olmak istemiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sayın Ahmet Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön