06 Eylül 2013 #1998250

Türk Telekom Hizmette Çığır Açmış!

19. 08 tarihinde Balıkesir/Akçay'dan Kocaeli/Kartepe'ye nakil ettirdiğimiz telefonumuzu geri döndüğümüz için tekrar 03. 09 tarihinde Balıkesir/Akçay adresimize nakil ettirmek için Edremit Türk Telekom'a başvurduk. Başvuru yapanların gün içerisinde talepleri ekranlara düşerken 3 gün geçmesine rağmen talebimizin ortada olmadığını öğrendik.


Müşteri hizmetlerine ulaştığımda talebimize ulaşamadıklarını veya adreste kapı numarası eksik olduklarını söylediler. Telefon ve internet hizmetini kullanamadığım halde ücretini tahsil eden firmanız 3 gündür nakil işlemini gerçekleştirememiş ve birbirlerinden habersiz durumdadırlar. Pazartesi günü ilk işimiz Telekom ile ilişiğimizi kesmek olacaktır.

Aytuğ 71 Okunma

Cevaplar

 • Aytuğ10 Eylül 2013

  Tekrar Edremit telekom müdürlüğüne gittiğimizde numaraya ulaşamadıkları için ne iptal işlemi nede nakil işlemi gerçekleştiremeyeceklerini söylüyorlar.Artık şaşırmıyorum.

 • Aytuğ09 Eylül 2013

  1 haftadır sorunumuzun çözülmesini bekliyoruz.Arayan soran yok.Kullanmadığımız hizmetin parasını almasını çok iyi bilirsiniz ama iş hizmet vermeye gelince hareket yok !!!!!!!!!!

 • Aytuğ07 Eylül 2013

  Çağrı merkezinden arıyorlar,yeterli bilgiye sahip değiller ve üstüne üstlük agresif agresif konuşuyorlar.Müşteri hizmetleri ve şubeler sorunu çözemiyorlar ve bilgilerimize ulaşamıyorlar,8 senedir aynı adres kayıtlı olmasına rağmen adresiniz yanlış deniyor.İptal etmek istiyoruz o da mümkün değil.TurkTelekom sizden nasıl kurtulabiliriz ???????

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

  Sayın Aytuğ Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön