07 Nisan 2014

Türk Telekom Hizmet Vermiyor

Alt yapı sayesinde net kullanamayan kullanıcısıyım. Hattımı nakil işlemlerinin ve taşınmış olduğum muhitte şebeke sorunu olup olmadığını öğrenmek için Eskişehir merkez Türk Telekom Müdürlüğü altındaki yetkili servisine başvuruda bulundum; herhangi bir sonuç alamadım.


Bulunduğum yerdeki komşularım bu hizmetten yararlanmak için 6 ay önce başvuruda bulunmalarına rağmen herhangi bir sonuç alamadıklarını hat çeken dışarıdan ekiplerin olduğunu bunlarında 450 tl ücret istediklerini aramızda paylaşarak ödeyebileceğimizi aktardılar. Hizmet veren yetkililer olarak bu çağrıma kulak mı vereceksiniz?

Mahmut 73 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Nisan 2014

    Sayın Mahmut Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön