16 Mayıs 2013 #1801768

Türk Telekom Hizmet Vermediği Gibi Ödeme İstiyor!

Türk Telekom bağlantımız yapıldığından beri tam tamına 0 KB hizmet verdiler. 9 defa arıza kaydı bırakmamıza rağmen, arızayı çözmediği gibi, hattı kapatınca da 176,18 TL ve 60 kusur TL borç çıkardılar. Arıza kaydı geri dönüşlerinde sinyal alamamızın sebebi olarak kendilerinden kaynaklanmadığını söylediler.


Türk Telekom tam bir fiyasko. Hizmet sıfır, müşteri hizmetleri aldığı nottan habersiz. Modemi arızalı diye alırlar, modemi kaybederler. Daha ne sayayım, bir de üstüne borç çıkarıyorlar. Diyemiyorlar ki biz bu işi beceremiyoruz. Bir de kalkmış kar açıklıyorsunuz, 3 Milyar TL kar ettik diye. Bunun % kaçı hizmet vermediğiniz müşterilerden aldığınız paralardan oluşuyor.

Önder 29 Okunma

Cevaplar

  • Önder29 Haziran 2013

    Türk Telekom kadar Kurumsalliktan uzak bir firma yoktur sanırım. Berbat ötesi çözümleri var.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön