11 Kasım 2014

Türk Telekom Hizmet Kalitesi Düşük!

Bu kadar köklü ve büyük bir şirket olmanıza rağmen sunduğunuz hizmetin kalitesizliğine de şaşırıyorum.

Perşembe günü (6 Kasım) sabahından beri evde telefon ve internet yok. Aynı şikayet bölgemizdeki bazı evlerde de mevcut. Defalarca telefonla şikayet yapılmasına rağmen sadece bir kere ekip gelmiştir ve en son yapılan tamiratta yanlış işlem yapılmıştır dediler. İlgili sorunu takip eden iş günü çözeceklerini söyleyip, ayrıldılar. Söz verdikleri gün de geçti hala bir düzelme yok.

İnsanlara sunduğunuz hizmetin kalitesi sizin için önemli değil mi? Herhangi bir gecikme durumunda ve fatura tahsilinde gösterdiğiniz istekliliği ve ivediliği lütfen hizmet sunarken de gösteriniz.

Avni 350 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Kasım 2014

    Sayın Avni Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Recep AYKAN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön