16 Haziran 2014

Türk Telekom Hizmet Alamıyoruz!

Hatay-Antakya-Akasya Mah. 69.Sk.No:4 Alperen apartmanında oturmaktayız. Bina sakinleri adına bu şikayeti yazıyorum.defalarca başvuru,şikayet vb. işlemleri yapmamıza rağmen halen binamıza telefon ve internet hizmetleri verilmemiştir ve bu süre 10 aydır. yaptığımız müracaatlar sonucunda binamızda Türk Telekom'un koyması gereken kutuyu koymadığını ve bunun için merkezden ödenek gerektiğini ifade ettiler.10 aydır gelmeyen bu ödenek ve hizmet bizi mağdur etmektedir. 6 yıldır Türkiye nin en iyi ve karlı şirketi seçilen Türk Telekom nasıl olur da bu kadar basit bir hizmeti veremez nasıl bir çelişki ve komedi dir anlayamadık. Eğer kalite bu ise vay halimize! Şikayetimize ivedi olarak cevap bekliyoruz.

Mehmet 197 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet16 Haziran 2014

    şikayete 15 dk. içerisinde cevap verdiniz ve sizinle ilgili tüm cevaplar standart diğer şikayetlere de aynı cevapları vermişsiniz. Türkiye nin en büyük şirketiyiz diye övüneceğinize hizmet verin bence en lakayıt ve hizmetten uzak şirketisiniz.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Haziran 2014

    Sayın Mehmet Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zekeriya AY Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön