25 Şubat 2014 #2314900

Türk Telekom Hizmet Alamıyorum!

Bölgede yaşanan kablo hırsızlığı nedeni ile 10.02.2014 tarihinden bu güne kadar iş yerimize ait 3 adet telefon ve internetimiz çalışmamaktadır. Türk Telekom'la yapılan görüşmede onay bekledikleri söylenmektedir. Müşteri hizmetlerine defalarca arıza kaydı açtık her seferinde 'yapılan kontrollerde arıza bulunamamıştır' mesajı gelip arıza kaydımız kapatılıyor.


Konu ile ilgili defalarca da müşteri şikayeti bildirilmiştir. Arıza yoksa bölgenin telefonları nasıl oluyor da çalışmıyor peki? Tüm işlerimiz internet üzerinden yürütülmektedir ve 15 gündür de ciddi mağdur durumdayız. Türk Telekom'dan da ne zaman düzeleceği hakkında hiç bir bilgi alınamamaktadır. Sorunun bir an önce çözümlenmesini talep etmekteyim.

Funda 45 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2014

    Sayın Funda Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön