28 Ağustos 2014

Türk Telekom Hizmet Alamadığım Halde Hat İptalim Yapılmadı

Nisan 2014 itibari ile yeni adrese taşındım. Taşınmış olduğum binada telefon hattı olmadığı için 11.07.2014 tarihine kadar dondurdum. bu tarihe kadar da internet telefon hattı çekmediler. İnternet ve telefonumun kapatılması için 11.07.20014 tarihinde Türk Telekom Müdürlüğüne dilekçe verdim. Dilekçe verdikten 30 gün sonra internetim kapatıldı fakat telefonunum kapatılmamış.


Hizmet veremedikleri halde fazladan 2 internet faturası ödedim 4 telefon ve hala telefon faturası gelmekte. Dilekçemde ikisinin de kapanmasını talep ettiğim halde neden sadece internet kapatılıyor anlayabilmiş değilim. Bunların bu keyfi davranışları yüzünden fazladan fatura ödemek zorunda mıyım?

Adem 1.645 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2014

    Sayın Adem BEY, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zekeriya AY Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön