27 Mayıs 2015

Türk Telekom Hızlı İnternet!

Türk Telekom olarak Konya merkez ofisinize, iş yerinin uzaklığı 500 mt vede Konya' nın tam merkezindeki iş yerimize daha önceki dönemden bu zamana kadar internet aboneliğimiz vardı, fakat diğer rakiplerinin MB hızları yükselince vede Türk Telekom'un alt yapıya önem vermediğinden internet hattımızı kapattırmak zorunda kaldım. Daha öncelerden bu zamana kadar görüştüğüm Konya yetkili proje var fakat uygulama yapamıyoruz diyorlar, sebebi ne ise bilmiyorum. Yani vatandaş olarak hızlı bir internet alabilmek için fiber ve ona benzer bağlantı hızı hakkında gerekli alt yapı uygulaması yapılmasının uygulanması hususunda şikayetim var olup gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

Hüdaverdi 452 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 28.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön